Стартував турнір з футболу «Кубок Перемоги 2017».

 

У суботу 15 квітня 2017 року в м. Кременчуці на футбольному полі зі штучним покриттям КДЮСШ № 2 стартував турнір з футболу «Кубок Перемоги 2017», який приурочено до чергової річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід організовано  громадською організацією «Футбольно-спортивний клуб «МегаСпорт» (с. П’ятихатки, Омельницька об’єднана територіальна громада Кременчуцького району) та Міським спортивно-технічним клубом «Дніпро» Товариства сприяння обороні України за підтримки виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району таКДЮСШ № 2.

За перемогу у кубку боротьбу ведуть п’ять дитячо-юнацьких колективів 2003, 2004 років народження з Кременчуцького району та з м. Кременчука. Серед учасників змагань команди «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки), КДЮСШ № 2 (м. Кременчук), «МегаСпорт» (с. П’ятихатки), «Прометей» (м. Кременчук) та «Псьол+» (с. Омельник).

 За регламентом змагань на першому етапі (регулярна першість) кожна команда зіграє з кожною в один круг. За результатами регулярної першості буде сформовано пари учасників другої стадії змагань (плей-офф). За вихід у фінал перша команда регулярної першості у плей-офф зіграє з четвертою командою регулярної першості, а друга команда – з третьою.

 Фінальний матч та матч за третє місце  заплановано на 9 травня 2017 року. Матчі регулярної першості призначено на суботи 15, 22, 29 квітня та середи 19, 26 квітня – по два матчі кожного ігрового дня. У суботу початок матчів о 9 год. та о 10 год. 20 хв. відповідно, у середу початок матчів о 17 год. та о 18 год. 20 хв. відповідно. Місце проведення матчів турніру - футбольне поле зі штучним покриттям КДЮСШ № 2 (м. Кременчук, вул. Квартальна).

 У матчі-відкритті турніру 15 квітня 2017 року вболівальники стали очевидцями дербі між командами Омельницької об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району. Вихованці Олега Зубова з «МегаСпорту» (с. П’ятихатки) з рахунком 4:1 здолали підопічних Ігоря Шабанова та Дениса Михайлова з Омельницького «Псьол+».

Інформація надана оргкомітетом із проведення турніру.