Фінішував «Кубок Перемоги 2017».

Володарем почесного трофею стала команда «Прометей» (м. Кременчук, тренер Сергій Григор’єв), яка 6 травня в фінальному матчі з рахунком 5:3 переграла вихованців Олега Кармазіна з команди Кременчуцької міської комплексної ДЮСШ № 2. Бронзовим призером турніру став представник Кременчуцького району - команда «МегаСпорт» (с. П’ятихатки Омельницької об’єднаної територіальної громади), яка в «малому фіналі» з рахунком 3:2 переграла команду «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки).

Фінальний матч вдало розпочався для господарів поля – команди ДЮСШ № 2. Перший тайм закінчився на їх користь із рахунком 2:1. Однак, на самому початку другого тайму «Прометею» вдалось зрівняти рахунок, що стало переломним моментом у матчі. Після цього вихованці Сергія Григор’єва ще тричі поспіль засмутили голкіпера суперника, на що підопічні Олега Кармазіна зуміли відповісти лише раз наприкінці гри.

У матчі «за бронзу», рівно як і в матчі регулярної першості, «МегаСпорт», поступаючись по ходу гри, вдруге на турнірі зумів мінімально перемогти «Дніпро». Вихованці Івана Коваленка та Яна Білоуса повели в рахунку на 17-й хвилині матчу, однак на перерву в ролі лідера пішов «МегаСпорт», рахунок першого тайму 2:1 на його користь. У другому таймі вихованці Олега Зубова збільшили свою перевагу до двох м’ячів, домінували на полі, однак відзначитись ще раз зумів «Дніпро». За боротьбою та прагненням до перемоги матч «за бронзу» нічим не поступався фіналу, свідченням чому стали два прямих вилучення, по одному в кожній команді, в другому таймі та збереження інтриги до самого фінального свистка.

В цілому, турнір виправдав усі сподівання та очікування його організаторів - громадської організації «Футбольно-спортивний клуб «МегаСпорт» (с. П’ятихатки, Омельницька об’єднана територіальна громада Кременчуцького району) та Міського спортивно-технічного клубу «Дніпро» Товариства сприяння обороні України. По суті, за останній час це був перший дитячо-юнацький турнір із футболу, в якому одночасно взяли участь представники як міста Кременчука, так і Кременчуцького району. Баталії на футбольному полі тривали три тижні поспіль із 15 квітня по 6 травня. За цей час переважна більшість команд зіграла по шість повноцінних матчів у два тайми по 30 хвилин кожен.

Організатори турніру висловлюють подяку командам-учасницям та їх тренерам за прийняту пропозицію участі в змаганнях, адміністрації Кременчуцької міської комплексної ДЮСШ № 2 та особисто директору Шаляпіну Станіславу Володимировичу  за сприяння в організації проведення турніру, приватному підприємцю Оснач Олегу Олександровичу за партнерську участь, Федерації футболу міста Кременчука за сприяння в проведенні арбітражу матчів, Kremen.tv та газеті Кременчуцького району «Перемога» за інформаційне висвітлення турніру, очільникам Омельницької та Кам’янопотоківської сільських рад Кременчуцького району Шереметьєвій Олександрі Івановні та Кравченко Лідії Миколаївні, а також в.о. старости Рокитненської внутрішньої територіальної громади Лагай Олені Вікторівні за підтримку розвитку дитячо-юнацького футболу на відповідних територіях.

Одночасно пропонуємо іншим дитячо-юнацьким колективам (їх представникам), які не брали участі у цьому турнірі (з Кременчуцького, Глобинського, Козельщинського, Кобеляцького, Семенівського, Онуфріївського, Світловодського районів, з міст Горішні Плавні та Кременчук), звертатись до голови громадської організації «Футбольно-спортивний клуб «МегаСпорт» (с. П’ятихатки) Заніздрі Сергія Сергійовича (тел. 097 794-

38-19) з питань організації та участі в майбутньому в подібних турнірах із футболу (міні-футболу) та в двосторонніх товариських матчах.