«Кубок Перемоги 2017». Визначились учасники фіналу.

В середу 3 травня в плей-офф за право виходу до головної гри турніру змагались між собою команди «ДЮСШ № 2» (м. Кременчук) та «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки), а також «Прометей» (м. Кременчук) та «МегаСпорт» (с. П’ятихатки).

Кожна з двох ігор стадії плей-офф за боротьбою на полі, за бажанням гравців перемогти, за інтригою була повною протилежністю протистоянням цих же команд на груповій стадії турніру та повністю відповідала статусу «кубкової». Як «Дніпро», так і «МегаСпорт» зуміли дати справжній бій своїм суперникам і були близькими до виходу в фінал турніру.

В першій грі в ролі наздоганяючого цього разу були вихованці Олега Кармазіна з «ДЮСШ № 2». У першому таймі «Дніпру» двічі вдалось відзначитись забити м’ячами, на що суперник відповів важливим голом «у роздягальню». По перерві команда «ДЮСШ № 2» зуміла зрівняти рахунок, після чого гра відбувалась на зустрічних курсах. Не по-дитячому ефектно діяли голкіпери обох команд, не раз рятуючи своїми ворота в безнадійних, здавалось, ситуаціях. Цікавою для вболівальників та, мабуть, справедливою за ходом гри, була б серія пенальті, однак вихованці Олега Кармазіна за шість хвилин до закінчення другого тайму зуміли втретє вразити ворота суперника. Ліквідувати відставання «Дніпру» не вистачило ні часу, ні сил. Підсумок матчу 3:2 на користь команди «ДЮСШ № 2», яка й стала першим фіналістом турніру. На «Дніпро» ж очікує гра за бронзу.

В другому матчі стадії плей-офф «Прометей» та «МегаСпорт» довго не могли розпечатати ворота суперника, на полі точилась абсолютно рівна боротьба. Лише за сім хвилин до кінця першого тайму гравцям «Прометея» вдалось повести в рахунку. В самому початку другого тайму підопічні Сергія Григор’єва подвоїли свою перевагу, на що «МегаСпорт» майже відразу гідно відповів. Після забитого м’яча вихованці Олега Зубова миттєво додали обертів, вже через хвилину забили вдруге, однак бригада арбітрів взяття воріт «Прометея» не зарахувала, призначила пенальті у ворота «Прометея», пояснивши це тим, що м’яч було забито вже після свистка арбітра. Паритет в матчі «МегаСпорт» відновив ударом з «точки». До фінального свистка підопічні Олега Зубова перегравали суперника, мали ще три вірних нагоди для взяття воріт «Прометея». Однак, після помилки у власному штрафному майданчику за три хвилини до свистка арбітра про закінчення другого тайму пропустив саме «МегаСпорт». Цей м’яч став вирішальним у грі, підсумковий рахунок 3:2 на користь «Прометея», який і став другим фіналістом турніру.

В суботу 6 травня о 9 год. бронзові медалі розіграють «МегаСпорт» (с. П’ятихатки) та «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки), а о 10 год. у фіналі за почесний трофей зійдуться команди з м. Кременчука «ДЮСШ № 2» та «Прометей». Обидва матчі відбудуться на футбольному полі зі штучним покриттям КДЮСШ № 2, що по вул. Квартальна у м. Кременчук.

Інформація надана адміністрацією ГО «ФСК «МегаСпорт».