«Кубок Перемоги 2017». Відбулися матчі третього туру.

В суботу 22 квітня в рамках третього туру регулярної першості відбулось два матчі: «МегаСпорт» (с. П’ятихатки) - «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки) та «Прометей» (м. Кременчук) - «ДЮСШ № 2» (м. Кременчук).         В стартовому матчі туру «МегаСпорт» та «Дніпро» тримали своїх вболівальників у напрузі з першої та до останньої хвилини. На швидкий ефектний гол Віталія Москвіна з «МегаСпорту» футболісти «Дніпра» відповіли в першому таймі двома забитими м’ячами Артема Тарасенка. Однак «МегаСпорт» зусиллями Ярослава Кузьменка ще до перерви нівелював перевагу суперника. В другому ж таймі Артур Хайло знову вивів «Дніпро» вперед. Але втримати бодай нічийний результат кам’янопотоківці не змогли. «МегаСпорт» двома влучними пострілами засмутив голкіпера «Дніпра» Іллю Андреєва та в кінцевому підсумку святкував мінімальну вольову перемогу з рахунком 4:3.

Не менш результативною видалась й друга гра туру. В першому таймі вихованці Олега Кармазіна з «ДЮСШ № 2» двічі пробили голкіпера «Прометея», пропустивши при цьому в свої ворота м’яч у роздягальню. Після перерви команда «ДЮСШ № 2» відновила статус-кво, однак доволі швидко «Прометей» знову звів перевагу суперника до мінімуму. На більше підопічних Сергія Григор’єва не вистачило. Натомість команді «ДЮСШ № 2» ще тричі вдалося забити у ворота суперника. Підсумковий результат матчу 6:2 на користь «ДЮСШ № 2».                     Після трьох турів вихованці Олега Зубова з «МегаСпорту», маючи стовідсотковий результат, впевнено очолюють турнірну таблицю регулярної першості.