"Кубок Перемоги 2017" з футболу набирає обертів. «МегаСпорт» перемагає вдруге поспіль та захоплює лідерство в турнірній таблиці.

В середу 19 квітня відбулись матчі другого туру регулярної першості «Кубку Перемоги 2017», в яких помірялись силами команди «МегаСпорт» (с. П’ятихатки) та «ДЮСШ № 2» (м. Кременчук), а також «Псьол +» (с. Омельник) та «Прометей» (м. Кременчук).

У першому матчі другого туру юні вихованці Олега Зубова з «МегаСпорту», пропустивши в стартовому відрізку гри м’яч у свої ворота після доволі неоднозначного пенальті, ще до перерви змогли тричі засмутити голкіпера команди «ДЮСШ № 2». У другому ж таймі команди обмінялись по одному забитому м’ячу. Підсумковий рахунок матчу 4:2 на користь команди «МегаСпорт». У складі переможців хет-трик на свій рахунок записав Юрій Долина, ще одним м’ячем відзначився Віталій Москвін. В команді Олега Кармазіна             по одному м’ячу до свого активу записали Микола Мороз та Дмитро Шевченко.

У другому матчі туру омельницький «Псьол +» намагався нав’язати боротьбу підопічним Сергія Григор’єва з кременчуцького «Прометея». Поступаючись у два м’ячі вже у стартовому відрізку гри, «Псьол +» доволі швидко відновив рівновагу. Один із двох м’ячів омельницькі футболісти забили з пенальті. Але ще до перерви «Прометей» відновив статус-кво. Результат першого тайму 3:5. Другий тайм пройшов, здебільшого, під диктовку «Прометея». Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Прометея» з рахунком 9:4.

Після двох турів турнірна таблиця регулярної першості має наступний вигляд.